Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? 

Firma EM-AUDIO Michał Rebizant prowadzi działalność w trzech kategoriach obsługiwanych pod jednym adresem.

Są to elektroniczna hurtownia detaliczna, hurtownia elektryczna i warsztat car audio. Zapraszamy do zapoznania się z historią.

Funkcjonujemy na rynku lokalnym już od 2008 roku. Pierwszą misją, którą nieustannie kontynuujemy i ciągle rozwijamy osiągając coraz wyższy poziom jest sprzedaż i montaż sprzętu car audio. Jednocześnie wyposażamy pojazdy osobowe i dostawcze w dodatkowe urządzenia podnoszące standard podróży kierowcy i jego pasażerom. Każdy kolejny rok działania przynosi za sobą coraz bogatszą ofertę wychodząc na wprost oczekiwaniom Naszych klientów, a współpraca z największymi dostawcami branżowej elektroniki w Polsce pozwala Nam szeroko realizować różne zlecenia, nawet te, które nie należą do najbardziej typowych. Posiadamy własne zaplecze serwisowe oraz warsztat w tej samej lokalizacji. 

Szukając możliwości rozszerzenia oferty w 2013 roku postanowiliśmy aktywnie uczestniczyć w procesie cyfryzacji sygnału telewizyjnego, zapewniając Naszym klientom szeroką ofertę sprzętu w technologii DVB-T oraz akcesoriów instalacyjnych. Przełom w rozwoju firmy przyniósł początek roku 2015, kiedy powstała Elektroniczna Hurtownia Detaliczna przy ulicy Lwowskiej 85, która funkcjonuje do dzisiaj. Głównym założeniem było znaczne rozszerzenie oferty o ogólno elektroniczne artykuły codziennego użytku oraz możliwość obsługi klienta o różnych potrzebach - detalicznego, który może skorzystać z dużego wyboru produktów i dokonać zakupu pojedynczych pozycji oraz hurtowego i wykonawcy dla którego oferta zostaje dopasowana indywidualnie. Tutaj na dobrą sprawę zapoczątkowaliśmy również sprzedaż artykułów elektrycznych co zaowocowało w 2018 roku otwarciem kompleksowo wyposażonej Hurtowni Elektrycznej pod tym samym adresem, dzisiaj już mocno stojącej na nogach.

Teraz oprócz działalności w zakresie pojazdów kompleksowo zaopatrujemy budynki mieszkalne, przemysłowe i inwestycje a poprzeczkę zawieszamy coraz wyżej dotykając nowoczesnych rozwiązań takich jak inteligentne budownictwo czy realizacja projektów nowoczesnego oświetlenia, które to w porozumieniu z liczącymi się na Polskim rynku producentami systematycznie wdrażamy do sprzedaży.

        Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, hurtowych oraz inwestorów.

Zespół EMAUDIO