+48 733 760 760 Zadzwoń
Dystrybutor elektroniki Tomaszów Lubelski Michał Rebizant

O firmie

Nawiguj:

Firma EM-AUDIO działa na rynku lokalnym od 2008r głównie jako dystrybutor elektroniki samochodowej.

Naszą misją jest sprzedaż i uzbrajanie pojazdów w urządenia ułatwiające podróż zarówno kierowcy auta jak również jego pasażerom. Każdy kolejny rok działania przynosi za sobą coraz bogatszą ofertę wychodząc na wprost oczekiwaniom Naszych klientów a współpraca z największymi dostawcami elektroniki w Polsce pozwala Nam płynnie realizować Państwa zamówienia, nawet te które nie należą do najbardziej typowych. Kupijąc u Nas klient otrzymuje nie tylko produkt ale również bezpłatną poradę i fachową pomoc w zakresie jego użytkowania lub instalacji.

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi cb radia, różnego rodzaju anteny, sprzęt car/home audio, nawigacje gps, tablety, alkomaty, antyradary, tunery dvb-t, źródła zasilania, przetwornice napięcia, transmitery fm, papierosy elektroniczne, alarmy, centrale zamki, czujniki parkowania, rejestratory, kamery, przewody i pełną gamę akcesoriów związanych z wyżej wymienionymi.

Zapraszamy do współpracy klientów detalicznych, hurtowych, zawodowych kierowców oraz instalatorów szeroko pojętej elektroniki - dla Was jesteśmy w stanie sprowadzić to czego w danej chwili potrzebujecie!

 

Jak do nas trafić? Zobacz wszystkie sklepy.