+48 733 760 760 Zadzwoń
Dystrybutor elektroniki Tomaszów Lubelski Michał Rebizant

CB Radia

Nawiguj: Oferta » Elektronika samochodowa » CB Radia

Definicja Cb Radia:

CB - anglojęzyczny skrót Citizen Band, tłumacząc jest to pasmo obywatelskie w tym przypadku 27MHz oraz Radio czyli urządzenia pracujące w tym paśmie.

Jest ono sposobem komunikacji radiowej pomiędzy jego użytkownikami, obecnie najczęściej wykorzystywane przez kierowców do celów niekomercyjnych. Radiotelefony w Polsce nie wymagają rejestracji, podstawą do ich użytkowania jest jedynie deklaracja zgodności dołączana przez producenta.

Podstawowe Polskie wymogi techniczne:

  • zakres pracy 26,960 MHz do 27,405 MHz (w obrębie których mieści sie 40 kanałów w tzw."0"

 

  • modulacje AM , FM i SSB (USB i LSB czyli tzw wstega górna i dolna)

 

  • Moc wyjściowa  4 W dla FM i AM oraz 12 W dla SSB


Jedną z głównych specjalizecji sklepu przy ul. Piłsudskiego jest szeroko pojęta radiokomunikacja CB. Jesteśmy przedstawicielem najbardziej liczących się na rynku marek takich jak Albrecht, Intek, Midland/Alan, President, Sirio, Sunker, Lafayette, Legend oraz  certyfikowanym dystrybutorem marki Lemm, Yosan i Puxing.

Gwarantujemy największy wybór cb radii, anten i akcesoriów w regionie!

U Nas nie tylko kupujesz, dokonamy również przeglądu Twojego dotychczasowego sprzętu oraz instalacji antenowej a w razie potrzeby naprawimy ją tak aby cały zestaw odzyskał swoje maksymalne właściwości. Prowadzimy serwis stacjonarny oraz współpracujemy z serwisami zewnętrznymi.

Do każdego zakupionego u Nas radia lub anteny usługa dostrojenia gratis. Zapraszamy!